Młodszy naukowiec - Biologia komórki (num. ref. 2018.05.0003) .

Captor Therapeutics poszukuje kandydatów na stanowisko MŁODSZY NAUKOWIEC - BIOLOGIA KOMÓRKI

SZCZEGÓŁY OFERTY:
num. ref. : 2018.05.0003 • warunki: umowa o pracę na pełen etat • miejsce pracy: Wrocław

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

• Wykształcenie wyższe: biotechnologia, biofizyka, biochemia, biologia molekularna lub pokrewne •  Minimum roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy  •  Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji w literaturze i publikacjach naukowych  •  Dobra znajomość języka angielskiego  •  Dobra znajmość pakietu MS Office, znajomość GraphPad Prism będzie dodatkowym atutem  •  Zdolności analityczne, solidność oraz dokładność •  Zaangażowanie i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków •  Dobra organizacja pracy  •  Umiejętność pracy w zespole

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE:

• Umiejętność pracy z liniami komórkowymi  •  Znajomość technik immunoenzymatycznych  •  Znajomość technik opartych o pomiary fluorescencyjne i/lub luminescencyjne  •  Analiza żywotności komórek, wykonywanie testów cytotoksyczności •  Badanie proliferacji oraz cyklu komórkowego •  Mile widziana znajomość technik transfekcji linii komórkowych •  Doświadczenie z zakresu optymalizacji i walidacji metod będzie dodatkowym atutem •  Umiejętność obsługi urządzeń wykorzystywanych w wysokoprzepustowych badaniach przesiewowych będzie dodatkowym atutem •  Mile widziana znajomość technik biologii molekularnej i inżynierii genetycznej

OBOWIĄZKI WYNIKAJĄCE ZE STANOWISKA PRACY:

• Prowadzenie hodowli komórkowych; •  Wykonywanie wysokoprzepustowych testów przesiewowych na różnych liniach komórkowych •  Planowanie eksperymentów •  Udział w optymalizacji i walidacji metod badawczych •  Analiza wyników badań •  Sporządzanie raportów z wyników badań oraz ich archiwizacja •  Wykonywanie bieżących prac laboratoryjnych, przygotowywanie buforów, mediów hodowlanych, odczynników do analiz

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej •  Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego •  Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach •  Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie •  Przyjazne środowisko pracy w małym zespole •  Opiekę medyczną •  Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

• Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji poprzez link.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do aplikacji CV zawierającego następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Show map